Zobrazují se příspěvky se štítkemN/A. Zobrazit všechny příspěvky
Zobrazují se příspěvky se štítkemN/A. Zobrazit všechny příspěvky

pondělí 23. listopadu 2009

wtf na mém počítači?

už na druhém počítači se mi stala ta úplně stejná věc viwftditelná na přiloženém obrázku (přiměřeně zvětšeno).

Prostě - na desktopu mám v levém horním rohu nějakou věc, o které netuším, co to může být.

Nepomůže výměna pozadí na obrazovce, je to tam pořád. Okno to samozřejmě překryje, je to prostě na desktopu.

Nenapadá někoho, co to asi je? Díky za případné tipy. Kliknutím na obrázek ho lze zvětšit (doufám :o) )

úterý 28. října 2008

video z rekonstrukce vraždy Václava Kočky



+ video ze stavby hrobky Václava Kočky

čtvrtek 23. října 2008

čím to je, že vždycky,

když se opiju, tak mi to příští den daleko líp myslí?

Žeby mi vyhovovalo mít méně mozkových buněk, že alespoň nemyslím na kraviny?

středa 13. února 2008

programátoři by nejraději vyrazili dveře od záchodu ;o)

za uplynulý týden se mi už podruhé stalo, že při vycházení ze záchodu mě někdo málem zabil razancí otevření dveří. Naštěstí jsem vždy stál několik centimetrů od radiusu otevíraného vražedného nástroje, takže se mi nic nestalo.

Platí ale pravidlo, že čím ortodoxnější IT, tím větší razance :o) Důvody tohoto chování mě napadají, ale nechci sklouznost k definici maniakálnosti některých spolupracovníků a externistů.

To je asi tak všechno, co jsem v tento ne příliš úsměvný den chtěl říct ... Důvody ne-úsměvnosti tu rozebírat nebudu, jen jsem si tu chtěl poznamenat, že je to zrovna dnes, co jsem se to dozvěděl ... Důvody, které mají i něco společného s potřebou psát tento blog, jakkoliv zmatený může působit ...